Sepet

Pro Plan Adult Digestion Kuzulu ve Pirinçli 16,5 kg Yetişkin Kuru Köpek Maması

24 % Tükendi
Pro Plan Adult Digestion Kuzulu ve Pirinçli 16,5 kg Yetişkin Kuru Köpek Maması
Satıcı : ÖZLEMPET
50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
485,00 TL
370,00 TL
Vergiler Hariç: 313,56 TL
Pro Plan Yetişkin Digestion Lamb Kuzu Etli Hassas Sindirim Sistemi Kuru Mama 16,5 Kg
 
Hassas sindirim sistemine sahip köpekler için, kuzulu ve pirinçli, sindirim sistemini koruyan, yetişkin köpek maması
 
Hassas sindirim sistemine sahip köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, kuzu ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip, köpek mamasıdır.
Hassas sindirim sistemine sahip köpeklerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiştir.
Bifidobakteri üremesini arttırarak sağlıklı ve dengeli mikroflora oluşumunu sağlar.
Gerçek kuzu etinden sağlanan % 26lık yüksek protein içeriği, zenginleştirilmiş optimal protein - kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekler. Yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.
Sağlıklı bir eklem yapısının oluşmasında yardımcı olur.
İçerdiği selenyum, E vitamini, C vitamini ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar tam ve dengeli bir beslenme sağlar, bağışıklık sitemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerinin azalmasını sağlar.
Yüksek sindirilebilirliğe sahip protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde sindirilemeyen besin miktarı azalır. Bu sayede bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde dışkı ve gaz miktarında azalma olur. Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler ile sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sağlar.
Optimum düzeydeki, kalsiyum, fosfor ve D vitamini sayesinde daha güçlü kemik ve diş gelişimini destekler.
Doğal glukozamin kaynağı ile güçlü kemikler ve sağlıklı eklem oluşumu sağlar. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikimini azaltarak ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur.
 
İçerik :
Kuzu eti (% 19,00), mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır grizi, mısır gluten, pirinç (% 8,00), kurutulmuş pancar küspesi, hayvansal yağ, sakatat, kurutulmuş yumurta (% 1,50), mineraller, balık yağı)
 
Ürün Analizi :

 

Ham protein % 26,00, ham yağ % 16,00, ham selüloz % 2,00, ham kül % 7,50, omega 3 % 0,30, omega % 2,10, vitamin A 36.600 IU/kg, vitamin D3 1190 IU/kg, vitamin E 615 mg/kg, vitamin C 200 mg/kg, demir sülfat monohidrat 230 mg/kg, kalsiyum iyodat 3,70 mg/kg, bakır sülfat pentahidrat 58 mg/kg, mangan sülfat monohidrat 60 mg/kg, çinko sülfat monohidrat 490 mg/kg, sodyum selenit 0,34 mg/kg, bentonit 6600 mg/kg.

Nestle 1927
Dog

Purina® Pro Plan® Tam Kuru Köpek Maması ürün gamı, köpeğinizin hayır diyemeyeceği lezzet ve bilimsel uzmanlık ile formüle edilmiştir. Köpeğinizin öğünleri için seçtiğiniz lezzete göre yüksek kaliteli kuzu eti, somon veya tavuk kuru mamalarımızın bir numaralı ana içeriğidir, yapay renklendirici ve yapay tatlandırıcı içermez. Köpeğiniz Purina® Pro Plan® ile besleyici ve dengeli bir öğünün tadını çıkarır!

Dog

Köpeğinizin ırkını ve içinde bulunduğu yaş evresine uygun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz formüllerimiz sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine destek olur. Irkına ve yaşına göre seçeceğimiz mamalarımız özel olarak formüle edilmiştir. Yavru ve küçük ırk köpekleriniz için OPTISTART® formülü ile doğal bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine, yetişkin köpekler için geliştirdiğimiz OPTIBALANCE® güçlü diş, kemikler ve sağlıklı eklem oluşumunun ve sağlıklı sindirim sisteminin desteklenmesine yardımcı olur. Cilt ve vücut yapısını güçlendirmeye ve desteklemeye yönelik klinik olarak kanıtlanmış OPTIDIGEST® hassas sindirim sistemine sahip köpekler için formülündeki doğal prebiyotikler ve bütüncül besin içeriği ile köpeğinize dengeli ve optimum bir öğün sunar.

Dog

Köpeğinizin mamasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Bunlar köpeğinizin yaşı, ırkı ve kilosudur. Purina® Pro Plan® ailesi olarak her ihtiyaçtaki köpeğe uygun öğünler sunuyoruz çünkü Onlar #AiledenBiri! Detaylı bilgiler için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Cat

PRO PLAN® SMALL & MİNİ PUPPY SENSİTİVE SKİN SALMON 3 KG
YAVRU KÖPEKLER İÇİN SOMONLU
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Somon balığı (%18), kurutulmuş somon proteini, pirinç (%16), hayvansal yağ, mısır gluten unu, mısır nişastası, soya unu, kurutulmuş soya proteini, kurutulmuş yumurta, kurutulmuş pancar küspesi, mineraller, selülöz, mısır irmiği, sakatat, soya fasulyesi yağı, balık yağı, protein kaynağı.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® SMALL & MİNİ PUPPY OPTİSTART CHİCKEN 3 KG
YAVRU KÖPEKLER İÇİN TAVUKLU
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Tavuk eti (%20), kurutulmuş kanatlı proteini, buğday, hayvansal yağ, soya unu, pirinç (%7), mısır gluten unu, kurutulmuş pancar küspesi, mısır, buğday gluten unu, mineraller, kurutulmuş yumurta, balık yağı, kurutulmuş kolostrum (%0,1).

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® SMALL & MİNİ ADULT SENSİTİVE SKİN SALMON 3 KG
YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN SOMONLU
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Somon balığı (%20), pirinç(%18), mısır gluten unu, kurutulmuş somon proteini, mısır, hayvansal yağ, soya unu, kurutulmuş pancar küspesi, mısır nişastası, mineraller, selülöz, soya fasülyesi yağı, mısır grizi, sakatat, maya, kurutulmuş yumurta, vitaminler, balık yağı, antioksidanlar, protein kaynağı.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® SMALL & MİNİ ADULT SENSİTİVE DİGESTİON LAMB 3 KG
YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN KUZU ETLİ
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, buğday, kuzu eti (%14), gluten, hayvansal yağ, pirinç (%4), kurutulmuş pancar küspesi, soya unu, mineraller, mısır grizi, kurutulmuş hindiba kökü,(%1, prebiyotik kaynağı), kurutulmuş yumurta, sakatat, balık yağı.

Menşei: Rusya

Cat

PRO PLAN® SMALL & MİNİ ADULT OPTİHEALTH CHİCKEN 3 KG
YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN TAVUKLU
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Tavuk eti (%20), kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, pirinç (%7), hayvansal yağ, soya unu, kurutulmuş pancar küspesi, mısır gluten unu, buğday gluten unu, mineraller, kurutulmuş yumurta, balık yağı, sakatat, maya.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® MEDİUM PUPPY SENSİTİVE DİGESTİON LAMB 3 KG
YAVRU KÖPEKLER İÇİN KUZU ETLİ
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Kuzu eti (%20), kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, pirinç, soya unu, hayvansal yağ, kurutulmuş pancar posası, sakatat, mısır proteini unu, kurutulmuş yumurta, mısır grizi, mineraller, balık yağı.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® MEDİUM ADULT SENSİTİVE DİGESTİON LAMB 14 KG
YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN KUZU ETLİ
TAM KURU KÖPEK MAMASI 14 KG

İçindekiler: Kuzu eti (%19), mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır grizi, pirinç (%8), hayvansal yağ, kurutulmuş pancar küspesi, soya unu, sakatat, mısır gluteni unu, kurutulmuş yumurta, mineraller, balık yağı.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® ALL SİZE LİGHT/ STERİLİSED ADULT CHİCKEN 14 KG
TAVUKLU TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Tavuk eti (%15), kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, pirinç (%9), kurutulmuş pancar küspesi, soya unu, sakatat, mısır gluten unu, mısır grizi, buğday gluten unu, mineraller, balık yağı, hayvansal yağ.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® MEDİUM & LARGE ADULT 7+ SENSİTİVE SKİN SALMON 14 KG
YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN SOMONLU
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Somon balığı (%17), pirinç (%16), mısır gluten unu, kurutulmuş somon proteini, mısır nişastası, mısır, soya unu, hayvansal yağ, mineraller, kurutulmuş pancar küspesi, selülöz, kurutulmuş yumurta, soya fasülyesi yağı, sakatat, balık yağı, protein kaynağı.

Menşei: Fransa

Cat

PRO PLAN® DUO DELİCE MEDİUM & LARGE ADULT OPRİBALANCE BEEF 10 KG
YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN SIĞIR ETLİ
TAM KURU KÖPEK MAMASI

İçindekiler: Sığır eti (%17), buğday, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, hayvansal yağ, mısır grizi, buğday gluten unu, pirinç (%4), kurutulmuş pancar küspesi, mineraller, sakatat, propilenglikol, kurutulmuş yumurta, balık yağı, malt unu.

Menşei: İtalya

Cat

PRO PLAN® LARGE ROBUST ADULT SENSİTİVE DİGESTİON LAMB 14 KG
YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN KUZU ETLİ
TAM KURU KÖPEK MAMASI

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.