Sepet

Econature Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Popüler 31 % Tükendi
Econature Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Satıcı : ÖZLEMPET
50 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
189,90 TL
130,99 TL
Vergiler Hariç: 111,01 TL

Econature Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Econature Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 kg

Gourmet Adult Cat Food, tüm yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, balık proteini içeren 3 renkli yetişkin kedi mamasıdır.
İÇERİK:
İşlenmiş Balık Proteini, Mısır, Buğday, İşlenmiş Hayvansal Protein, Tavuk Yağı, Pirinç, Ciğer Aroması, Balık Yağı, Mineraller, Tuz, Antioksidanlar, A-D ve E Vitaminleri, Taurin, Prebiyotik Mannan Oligosakkaritler, Koruyucular.

ANALİTİK BİLEŞENLER: Ham Protein: %30, Ham Yağ: %14, Ham Kül: %7, Ham Selüloz: %2
BESLENME TABLOSU:
Vücut Ağırlığı(Kg) Günlük Mama Miktarı(g)
2 35
3 50
4 60
5 75
6 80
7 90
8 105
BESLENME TALİMATI: Mamaya, tabloda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra kedinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz. Kedinize bu mamadan ilk kez veriyorsanız, başlangıçta bir hafta süreyle mevcut maması ile karıştırarak veriniz. Kedinizin besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, büyüklüğüne, aktivite derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber alarak kediniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek kedinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurunuz. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayınız.


3 FARKLI RENKLİ
SİNDİRİM DESTEĞİ
SAĞLIKLI YAŞAM
TOURIN
 
 
 
Gramaj 15 kg
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.